fbpx
avicenna-hastanesi-bina

Avicenna Hastanesi

Biz Kimiz?

Kaliteli Sağlık Hizmeti İçin Bize Ulaşın

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

20 +

yıldır sağlık hizmeti veriyoruz

Avicenna Hastanesi

Esenler Hastanemizde ki Birimlerimiz

Avicenna Hastanesi, Türkiye’nin önde gelen sağlık kurumlarından biridir ve sağlık alanında tüm branşlarda hizmet vermektedir. Hasta memnuniyetini ön planda tutan, uzman doktorlar ve deneyimli sağlık personeli ile donatılmış olan hastanemiz, son teknoloji tıbbi ekipmanlar kullanarak en etkili tedavileri sunmaktadır.

Sağlık Sorunlarınız için Doğru Adres

Avicenna Hastanesi, sağlıkta uzmanlıklaşmış hizmet kalitesiyle bilinmektedir. Kardiyolojiden nörolojiye, ortopediden kadın hastalıklarına kadar geniş bir branş yelpazesine sahibiz. Uzman ekibimiz, hastalarımıza bireysel ve özenli bir yaklaşımla tedavi sunmakta ve hastalarımızın sağlık süreçlerini en iyi şekilde yönetmektedir.

Gelişmiş Teknolojiyle Hizmet Veriyoruz

Avicenna Hastanesi olarak, sağlık alanındaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyoruz. MR, BT, röntgen, ultrason gibi tanı ve görüntüleme yöntemlerinde en son teknoloji cihazları kullanıyoruz. Bu sayede, kesin tanı konulmasına ve tedavi süreçlerinin etkin bir şekilde yürütülmesine olanak tanıyoruz.

Kaliteli Sağlık Hizmeti İçin Bize Ulaşın

Avicenna Hastanesi olarak, hasta güvenliği ve memnuniyeti en büyük önceliğimizdir. Hastalarımıza kaliteli ve profesyonel sağlık hizmeti sunarken, aynı zamanda insana değer veren bir anlayışla yaklaşıyoruz. Sağlık sorunlarınız için güvendiğiniz adres olan Avicenna Hastanesi’ne başvurarak, sağlığınızı en iyi şekilde koruyabilir ve tedavi edebilirsiniz.

Avicenna Hastaneleri

İstanbul'da ki Hastanelerimiz